Zabawa w Empirii

Poznaj moc Twoich zmysłów! Władaj żywiołamii natury, stwórz własną melodię, poczuj zapachy Roztocza i sprawdź swoje siły na laserowym torze przeszkód. Wszystko to jest możliwe w naszym interaktywnym centrum Empiria.

Nasze atrakcje

Edukacja poprzez zabawę

Zapraszamy Was na warsztaty, w których nasi goście już od najmłodszych lat mogą obcować ze światem nauki. Trwają one 45 lub 60 minut, a maksymalna liczba uczestników wynosi 16. W ramach każdego ze spotkań zapewniamy możliwość czynnego udziału w fenomenalnych eksperymentach. Będziecie mogli samodzielnie doprowadzić wulkan do wybuchu, zbudować swój podwodny świat i sprawić, że strużka wody cieknąca z góry zmieni swój bieg. 

EMPIRIA EMPIRIA EMPIRIA

Urodziny w Empirii

Zorganizuj niezapomniane urodziny dla swojej pociechy w Empirii.  W trosce o naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy dwie sale urodzinowe – motylarnię i ważkarnię.

Empiria

Miejsce, które inspiruje i zachęca do poznawania otaczającego nas świata poprzez zmysły. Dzięki organoleptycznym doświadczeniom i nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie dokonać rzeczy niemożliwych! U nas możecie sterować siłą wiatru, władać dźwiękami przyrody, zobaczyć jak działa grawitacja udając się na zjeżdżalnię w kulkowym świecie.

Zadaj nam pytanie!